Česky Russian Polski
Breadcrumb navigation

Strona główna > Obszary kariery

Obszary kariery

Dzial Handlowy - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial Handlowy

Do Twoich zadań będzie należało pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi kontrahentami. Dział handlowy stanowi kluczowy element w pozyskiwaniu dochodów dla naszej firmy. Będziesz odpowiedzialny za negocjacje atrakcyjnych warunków kontraktów, zapewniając przy tym firmie stabilną pozycję na rynku.

Dzial Marketingu - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial Marketingu

Pracując w dziale marketingu będziesz odpowiedzialny za wizerunek Lorenc Logistic Polska, pozwalający zaistnieć na rynku oraz wyróżnić się w branży. Do twoich zadań będzie należało opracowywanie nowych koncepcji marketingowych, które mają za zadanie wspierać dalszy rozwój firmy. Twoja praca będzie polegać na wsparciu działu Handlowego w pozyskiwaniu nowych klientów.

Dzial Logistyki - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial Logistyki

Osoba zainteresowana pracą w dziale logistyki powinna podchodzić do swoich zadań i obowiązków z zaangażowaniem. Każdego klienta traktować indywidualnie dbając o jego przesyłkę z największą starannością. Umiejętność pracy w grupie będzie dodatkowym atutem, gdyż cały team pracuje nad terminową i bezpieczną dostawą, traktując ją jako priorytet.

Dzial Bezpieczenstwa - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial Bezpieczenstwa

Dzięki naszej nieprzerwanej pracy, klienci Lorenc Logistic mogą spać spokojnie i nie martwić się o bezpieczeństwo swoich towarów. Nasze ciągniki oraz naczepy wyposażone są w najnowocześniejsze systemy, a za kierownicami tych właśnie zestawów zasiadają regularnie szkoleni kierowcy. Wewnętrzny monitoring czuwa 24h/7 dni, nad bezpieczeństwem oraz przebiegiem trasy zgodnym z planem oraz reaguje w sytuacjach alarmowych.

Dzial Jakosci - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial Jakosci

Pracując w dziale jakości będziesz tworzyć procedury, jednocześnie zapewniając zgodność z odpowiednimi przepisami prawnymi i wytycznymi Klientów. Twoim zadaniem będzie również czuwanie nad zachowaniem najwyższych standardów jakości świadczonych usług poprzez przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz wprowadzanie ewentualnych działań korygujących. Ponadto dział jakości odpowiada za koordynację szkoleń pracowników.

Dzial Ksiegowosci - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial Ksiegowosci

Pracując w naszym zespole ds. finansów będziesz odpowiedzialny za prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Twoim zadaniem będzie pomoc w realizacji planów i celów firmy w oparciu o zgodność z przepisami podatkowymi.

Dzial Kadr - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial Kadr

Pracując w dziale kadr będziesz odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji personalnej oraz rozliczanie kadrowe. Twoim zadaniem będzie sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia oraz naliczania wynagrodzeń. Dokonywanie zgłoszeń i rozliczeń z instytucjami państwowymi. Do zakresu działań należy również organizowanie pracownikom szkoleń, kursów oraz innych form podnoszenia kwalifikacji.

Dzial IT - kolor niebieski - 512 px.png

Dzial IT

W naszej firmie będziesz odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań IT, nieustanne rozwijanie infrastruktury sieciowej gdyż zajmujemy się zakupem odpowiednich urządzeń oraz oprogramowania. Sprawujemy nadzór nad sprawnością sieci teleinformatycznej w firmie oraz działaniem systemów wewnątrz firmowych.

Serwis - kolor niebieski - 512 px.png

Serwis

Magazynier

Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za zamawianie wysokiej jakości części samochodowych, potrzebnych do naprawy aut ciężarowych. Będziesz odpowiedzialny za rzeczywisty stan magazynu.

Doradca obsługi klienta

Do twoich zadań będzie należało przyjmowanie aut ciężarowych wymagających naprawy i co za tym idzie wstępna wycena usługi oraz dokumentacja. Dodatkowo będziesz zobowiązany do rozplanowania pracy między mechanikami Lorenc Logistic Polska. Naszym głównym priorytetem jest satysfakcja klienta z naszych usług, dlatego będziesz zajmował się sprawdzaniem stanu auta po naprawie i przekazaniem pojazdu właścicielowi.

Mechanik aut ciężarowych

Osoba zainteresowana pracą mechanika powinna wykazywać się wiedzą z zakresu serwisowania i znajomością podstaw mechaniki. W zakresie obowiązków leży sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych podzespołów i układów pojazdów ciężarowych w celu naprawy danej usterki.

Kierowcy - kolor niebieski - 512 px.png

Kierowcy

Twoim głównym zadaniem będzie przetransportowanie towaru w określone miejsce, najczęściej w wyznaczonym czasie. Przewozu towaru powinieneś dokonywać w oparciu o zasady, dzięki którym nie będziesz narażał na niebezpieczeństwo ładunku, siebie ani innych uczestników ruchu drogowego. Do twoich obowiązków będzie również należało dbanie o dobry stan techniczny pojazdu.